Klasický letní zájezd, který průvodcuji pro cestovní kancelář V-tour. Osvědčená lokalita – Dolomity a legendární Cortina d´Ampezzo. Pro děti (a někdy i pro rodiče) dobrodružné spaní pod stanem (v kempu). Každodenní panoramata, u kterých budete za chvíli křičet “už dost!”. Tohle jsou Dolomity s dětmi. Můžete jet celá rodina (a tatínky psychicky připravit předem na to, že 15 kilometrů denně fakt neujdeme), nebo vyrazit jen maminky s dětmi. Užijete si to, slibuju!

Pokud máte zájem o více informací (jak to celé probíhá, jak s dětmi přežít ten přejezd do Itálie atd), kontaktujte mě. Lze se také rovnou přihlásit na stránkách cestovní kanceláře.

Termín:

13. – 20. 7. 2019

Místo konání

Itálie, Dolomity, kemp v Cortina d´Ampezzo. V kempu je obchod, dětské hřiště, pračka se sušičkou, umývárny s vaničkou pro děti. Na webu sice slibují i bazén, ale ten není v provozu – což vůbec  nevadí. Chybět nám nebude.

Doprava

vlastní. Někdo volí přejezd celodenní, někdo noční. Nemusí být od věci si přejezd rozdělit i na dvě etapy – 4 hodiny jeden den, nocleh v Rakousku a 4 hodiny druhý den. Auto je určitě potřeba na zvládnutí programu na místě.

Stravování

v rámci zájezdu se připravují společné snídaně. Vozím s sebou toastovač a palačinkovat, večer tak někdy pečeme kila palačinek pro všechny, chystáme topinky, uvaří se hromadně kotel těstovin. V kempu je kuchyňka, v podstatě si tak nemusíte brát žádný vařič, jen skromně vlastní nádobí.

Nezapomenutelná rodinná dovolená v bílých horách

Program

Rámcový program je daný programem cestovní kanceláře. Dle počasí, kondice a nálad v kolektivu jej však většinou upravuji na míru. Každý den je v plánu výlet či procházka dle dětských a našich přepravních možností (nosítka, krosny atd..), často se vyvezeme někam na kopec lanovkou. Osobní zkušenost je taková, že čtyřleté denní již vše co je v plánu ujdou samy.

Cena

  • 5 800 Kč dospělá osoba
  • 5 100 Kč děti 3-11 let
  • 900 Kč děti do 3 let

(cena zahrnuje 7x ubytování v kempu, 7x snídaně, služby průvodce, výukový a zážitkový program, zákonné pojištění CK V-tour, informační materiály a DPH).

Chcete to také zažít?

Vyplňte mi tento rezervačního formulář! Případně přejděte na stránky CK V-tour a vyplňte rovnou přihlášku.


Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Akci pořádá CK V-tour s.r.o.