Ráda bych napsala, že tahle akce je z mojí hlavy, ale autorkou myšlenky je Jana, píšící skvělý blog S dětmi v báglu (kam se na ni hrabu). A asi není potřeba celou myšlenku moc detailně vysvětlovat. Prostě jedeme jen matky a děti nechejte doma. Je to přece “kinderdetox”. Protože vůbec netuším, jak moc zdatná skupinka horalek nebo naopak kavárnických povaleček se přihlásí, nemám předem žádný stanovený program. Jedeme tam, kde to dobře znám a program vymyslím až na místě, podle nálad v kolektivu. Budou určitě nějaké túry, zkusíme zajištěnou cestu, ale taky si hezky posedíme u capuccina, vína nebo aperolu.

Termín:

20. – 24. 7. 2019

Místo konání

Itálie, Dolomity, kemp v Cortina d´Ampezzo. V kempu je obchod, dětské hřiště (to je nám ale v podstatě putna), pračka se sušičkou, umývárny s vaničkou pro děti (teplá sprcha kde se můžete rochnit hodinu v naprostém soukromí). Na webu sice slibují i bazén, ale ten není v provozu – což vůbec  nevadí. Chybět nám nebude.

Doprava

vlastní. Podle holek, které se přihlásí, zkoordinuju celou dopravu. Jedním nebo dvěma auty nebo co já vím. Je to cca 8 hodin jízdy, vždy přes Rakousko.

Stravování

Hlady neumřeme. V kempu je kuchyňka, v podstatě si tak nemusíte brát žádný vařič, jen skromně vlastní nádobí – buď uklohníme něco společného, nebo si můžeme dopřát i večeři v restauraci. Představte si to inteligentní stolování jenom s dalšími dospělými. Žádné tričko od kečupu. Převrhnuté skleničky s džusem. Dojídání toho co nesnědly děti. Můžete si dát takovou pizzu, která chutná vám (včetně oliv nebo artyčoků).

Nezapomenutelná kochací akce v bílých horách

Program

Program: vymyslíme dle počasí, kondice, nálad v kolektivu. Upravím ho na míru tak, abyste chtěly jet znovu i příští rok. Okolí Cortiny znám jak své vlastní boty. Určitě musíte na vlastní oči vidět Tre Cimme, zkusit si nějakou zajištěnou cestu. Rozmazlíme se i nějakou tou lanovkou. Když si budete chtít dát do těla, tak proč ne. Ale taky se můžeme procházet v akčním radiusu vašich dětí.  První den je v plánu příjezd, poslední den pak ještě dopolední procházka a odjezd zpět do ČR.

Cena

Cenu nemám pevně danou – spočítám to podle počtu účastníků. Pokud nechcete spát v kempu pod stanem, tak můžu najít i ubytování pod střechou, jen je komplikovanější dělat rezervace a podobně. Nicméně nic není nemožné.

Chcete to zažít?

Vyplňte mi tento rezervačního formulář! Dám pak do kupy kolik nás bude a doladíme to po emailech


Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Pro nakrmení úředního šimla je akce pod taktovkou Horské školy s.r.o.