RANDES-VOUS! Pojďte se potkat, kde jinde než na horách, ale v zcela relaxačním módu! Beru s sebou děti, ale neplánuju dělat vůbec nic. Prostě si jen tak odpočinout, setkat se se všemi, na které jindy nebývá tolik času, večer udělám nějaké promítání, přednášku a jinak program zcela nechávám ve vaší režii. V podstatě je mi jedno, jestli nás tam bude šest nebo dvacet. Já jedu určitě!

Termín je volen záměrně tak, abychom nemuseli strávit víkend u trouby pečením cukroví. Prostě vypadnout před Vánoci. Kdo chce, může v sobotu jen popíjet kafe, kdo chce, může vyrazit na lyže, na běžky, na sáňky (podle stavu sněhové pokrývky), fantazii se meze nekladou.

Užijete si to, slibuju!

Rezervaci na ubytování si udělejte každý sám (viz kontakt níže), napište na penzion, že jste ode mně, dostanete na ubytování slevu!

Termín:

15. – 17. prosince 2023

Místo konání

Krušné hory, Vejprty. Yetti backpackers, pohodové ubytování hlavně pro cestovatele a dobrodruhy. Rezervaci si prosím udělejte každý sám, nahlaste, že jste ode mně, dostanete slevu. Ubytování je dobře dostupné autem i vlakem.

Doprava

vlastní. Můžete přijet i na delší dobu než na víkend, případně jen na jeden den, jeden večer, jak se vám bude chtít. Já budu s dětmi od pátku do neděle.

Stravování

V penzionu se nevaří, ale nedaleko ubytování je obchod s potravinami i restaurace. Na víkend to zvládnete, se o sebe postarat, ne?

skvělá příležitost jak se vidět i mimo hory a naplánovat si dovolenou na další rok 🙂

Program

Nemám v plánu fakt nic! Překvápko, co? Žádná brzká ranní snídaně, kontrola sbaleného batohu a já nevím co všechno. Šlo mi hlavně o to, vidět vás i jindy, mimo horské treky. Večer budu mít vždy nachystáno promítání, ale denní program nechám na vás. Je možnost si jít zalyžovat, zaběžkovat (když bude sníh), jen se tak projít, vstát klidně až v devět, děti jsou rovněž vítány (nebo takhle.. já beru ty svoje, takže budu ráda, když tam budou mít parťáky). Prostě jsem se snažila najít víkend, kdy budu „k dispozici“ a můžete se mě ptát na cokoli! Nebo jen tak sedět půl dne nad hrnkem kafe!

Dorazím už v pátek, odjedu v neděli.  V pátek i sobotu slibuju podvečerní promítání, téma nechám na vás. Primárně Nepál, ale můžu přidávat, dokud neodpadnete 🙂

Termín jsem volila záměrně v prosinci, ať trochu unikneme z vánočního stresíku, vypneme, a navíc se začátkem prosince vždy slaví „mezinárodní den hor“, tak to má, řekněme, i hlubší symboliku, no ne?

Cena

  • já za akci a moji přítomnost nic nechci, jsem ráda že mám prostor vidět vás mimo hory, upocené a s batohy na zádech
  • mnou zajišťovaný program je taky zdarma (večerní přednášky)
  • platíte si tak jen vlastní režii, ubytování a stravu

Těším se moc!

Chcete se přidat?

Napište  mi jen, že se uvidíme. Ubytování si prosím rezervujte rovnou na stránkách Yetti backpackers!

Pokud máte nějaké speciální přání, co přivézt (z mého eshopu, fotky z akcí, apod), tak mi to hoďte do zprávy taky, ať vím, na co se připravit!


    Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

    Organizátorem akce v roce 2023 bude CK HORY s.r.o.