RANDES-VOUS! Pojďte se potkat, kde jinde než na horách, ale v zcela relaxačním módu! Beru s sebou děti, ale neplánuju dělat vůbec nic. Prostě si jen tak odpočinout, setkat se se všemi, na které jindy nebývá tolik času. ,Oba večery udělám promítání, přednášku (pátek o Sokotře, sobota o Nepálu) a jinak program zcela nechávám ve vaší režii. V podstatě je mi jedno, jestli nás tam bude šest nebo dvacet. Já jedu určitě!

Termín je volen záměrně tak, abychom nemuseli strávit víkend u trouby pečením cukroví. Prostě vypadnout před Vánoci. Kdo chce, může v sobotu jen popíjet kafe, kdo chce, může vyrazit na lyže, na běžky, na sáňky (podle stavu sněhové pokrývky), fantazii se meze nekladou.

Užijete si to, slibuju!

Rezervaci na ubytování si udělejte každý sám (viz kontakt níže), napište si přímo na chatu!

Termín:

29.listopadu  – 1. prosince 2024

Místo konání

Beskydy, chata Prašivá. Chata Prašivá link, pohodové ubytování v autentické beskydské KČT chatě. Rezervaci si prosím udělejte každý sám, na emailu chatari@chataprasiva.cz

Doprava

vlastní. Můžete přijet i na delší dobu než na víkend, případně jen na jeden den, jeden večer, jak se vám bude chtít. Já budu s dětmi od pátku do neděle.

Stravování

Na chatě se vaří, takže žádný stres se smažením řízků doma a lepením chleba s Vysočinou. Ostatně je to v Beskydech 🙂

skvělá příležitost jak se vidět i mimo hory a naplánovat si dovolenou na další rok 🙂

Program

Nemám v plánu fakt nic! Překvápko, co? Žádná brzká ranní snídaně, kontrola sbaleného batohu a já nevím co všechno. Šlo mi hlavně o to, vidět vás i jindy, mimo horské treky. Večer budu mít vždy nachystáno promítání, ale denní program nechám na vás. Je možnost si jít zalyžovat, zaběžkovat (když bude sníh), jen se tak projít, vstát klidně až v devět, děti jsou rovněž vítány (nebo takhle.. já beru ty svoje, takže budu ráda, když tam budou mít parťáky). Prostě jsem se snažila najít víkend, kdy budu „k dispozici“ a můžete se mě ptát na cokoli! Nebo jen tak sedět půl dne nad hrnkem kafe!

Dorazím už v pátek, odjedu v neděli.  V pátek i sobotu slibuju podvečerní promítání, v pátek to bude o ostrovní Sokotře, v sobotu o Nepálu, ale můžu přidávat, dokud neodpadnete 🙂

Termín jsem volila záměrně takhle na přelomu listopadu a prosince, ať trochu unikneme z vánočního stresíku, vypneme, a navíc se začátkem prosince vždy slaví „mezinárodní den hor“, tak to má, řekněme, i hlubší symboliku, no ne?

Cena

  • já za akci a moji přítomnost nic nechci, jsem ráda že mám prostor vidět vás mimo hory, upocené a s batohy na zádech
  • mnou zajišťovaný program je taky zdarma (večerní přednášky)… max mě můžete pozvat na kafe nebo na bar, pro externí příchozí vstupné taky dobrovolné
  • platíte si tak jen vlastní režii, ubytování a stravu

Těším se moc!

Chcete se přidat?

Napište  mi jen, že se uvidíme. Ubytování si prosím rezervujte rovnou na stránkách chaty Prašivá! Je tam omezený počet postelí, překvapivě, tak neotálejte!

Pokud máte nějaké speciální přání, co přivézt (z mého eshopu, fotky z akcí, apod), tak mi to hoďte do zprávy taky, ať vím, na co se připravit!


    Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.