Základní jednodenní kurz pohybu po zajištěných cestách - via feratách. Kurz se koná v Děčíně, na nejrozsáhlejším ferratovém komplexu v ČR - Pastýřské stěně. Na výběr zde máte celou škálu obtížností a tak si na své přijdou opravdoví začátečníci i talentovaní lezci. Kurz je vhodný i pro starší děti (cca od 9 let, případně 130 cm).

Podrobnější informace o kurzu

Oblíbený jednodenní kurz, ve kterém se naučíte základy pohybu po zajištěných cestách. Tj. vybavení (s čím se na ferratě leze), tipy a triky pro efektivní pohyb a samozřejmě přelezení několika zajištěných cest (klidně všech 16, pokud vám na to budou síly stačit).
Pastýřská stěna v Děčíně je největším ferratovým lezeckým parkem v ČR, na výběr zde je 16 zajištěných cest téměř všech obtížností a tak je to ideální prostor pro seznámení se s vaší novou outdoorovou vášní. Nechybí zde vzdušný lanový most, řebříky, lezení po skále, lehké a naopak také těžké cesty.
Kurz lze absolvovat po domluvě v libovolném termínu cca od května do konce září, v minimálním počtu 2 osob, a to ve všední dny i o víkendu. Pokud nemáte prostor celý den, lze se domluvit i na půldenní variantě. Doporučené věkové rozmezí je 9 – 99 let.

Kdy se lze zúčastnit?

Kurz lze uspořádat pro skupinky od 3 osob v libovolném termínu dle vlastního výběru. Napište mi email nebo mě kontaktujte telefonicky.
Pevně dané termíny 2020

  • 17. září 2020
  • 4. říjen 2020

Cena:

1 500 Kč / osoba / den

zahrnuje

1

Vybavení

zapůjčení kompletního vybavení na zajištěné cesty
2

Instruktorku

služby instruktora zajištěných cest a mezinárodního horského průvodce s licencí UIMLA
3

Podporu

psychickou a morální podporu, když budete viset na drátě vysoko nad zemí a říkat si, do čeho jste se to pustili
4

Vzpomínky

fotodokumentaci z akce

Chcete to také zažít?

Přihlaste se pomocí tohoto rezervačního formuláře!


Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Akci pořádá Horská škola s.r.o.

 

Akci zorganizujeme v individuálním termínu dle vašeho přání.