Skip to main content
Soutěž

Malá předvánoční nepálská soutěž

Od 6.12.201814 prosince, 2018Bez komentářů

Pojďte si se mnou zasoutěžit! Čtenářů ani fanoušků na sociálních sítích nemám tisíce a tak šance na výhru je relativně velká (dokonce se lehce obávám, jestli se nevrhám na tenký led a nebude ta šance pro téměř 100%). O co se hraje? Letní multifunkční tubusový šátek (taky se vžilo označení Buff, ale není to překvapivě originál Buff) s motivem a v barvách tibetských modlitebních praporků. Dovezeno z Nepálu, sluší klukům i holkám a lze jej využít (jak už to u těchto šátků bývá) na několik způsobů (čelenka, šála, kapesník, potítko, gumička do vlasů, ochrana před prachem – fantazii se meze nekladou).

Šátků rozdávám 5! Pošlu poštou ještě do Vánoc. A jaká jsou pravidla?

  • Dolů pod příspěvek mi napište v komentáři, kterou oblast (trek, místo) v Nepálu byste rádi navštívili (zadejte mailovou adresu, ale nebojte – tak se veřejně neobjeví a já ji nikam ukládat kvůli budoucímu spamování nebudu).
  • Pokud jste aktivní na sociálních sítích (Facebook, Instagram) a okomentujete mi soutěž tady i tam, zařadím vás do losování podruhé.
  • No a pokud budete soutěž sdílet, nebo případně označíte v komentáři na FB někoho, komu by šátek udělal radost, v losovací baňce se vaše jméno objeví hned 3x.

V každém případně nezapomeňte na sociálních sítích příspěvek „olajkovat“. Soutěž uzavírám o půlnoci ze čtvrtka 13. prosince na pátek, abych mohla odeslat či předat výhry ještě do Vánoc. Losování nechám na mých dětech. Ty jsou zatím zcela neúplatné (když pomineme čokoládu a vánoční perníčky).

Na koho se nedostane, tak pár šátků mám i na prodej. Jestli bez něj už dále nemůžete existovat a nevyhrajete, napište mi na mail.

Napsat komentář