Skip to main content
Via ferratyRecenze

Výběr z dubnového tisku

Od 15.4.201511 března, 2019Bez komentářů

Nějakou náhodou se to tak sešlo, že při svém akutním a stále horším nedostatku volného času mi vyšly v dubnu v českých tiskovinách dva články. Kdo byste měl zájem o přečtení, tak pátrejte po:

páteční magazín deníku Právo – Víkend

Pro laickou veřejnost a také pro ty, kteří vůbec zatím netušili, že „něco takového existuje“ vznikl článek s prostým názvem:  Pokud už jste někdy na ferratách byli, nedozvíte se nejspíše vůbec nic nového, s výběrem fotek zcela nesouhlasím, na druhou stranu jsem ráda, že zazněly i užitečné informace, týkající se mj. bezpečnosti na zajištěných cestách. Na stáncích už bohužel neseženete, jednalo se o jednodenní záležitost.

untitled untitled

časopis Svět outdooru

Jarní vydání je věnováno nyní velmi populární sportovní aktivitě – běhání. Tak trochu mimo tento trend stojí můj příspěvek, který ale možná oceníte před nadcházející letní alpskou sezónou. Už samotný název je všeříkající „Alpské chaty“. Hodně informací jsem publikovala na mých stránkách již dříve (odkaz – klik), v papírové verzi se jedná spíše o obecnější shrnutí. Časopis se nabízí zdarma na řadě distribučních míst, googlujte přímo na www.svetoutdooru.cz

14-15_Alpske chaty SO1 (04-03-2015)-1

 

Napsat komentář