Skip to main content
S dětmi do přírody

Jeseníky s dětmi

Od 13.9.20171 dubna, 2020Jeden komentář

Seberte děti, nechte manžely doma a pojeďte na hory. Pro všechny mé kamarádky/maminky, ale klidně i pro další prima ženské z ulice jsem naplánovala doufám že do budoucna tradiční akci „Do Jesu bez stresu“. Plán je takový – vypadnout v předvánočním shonu z města, utahat děcka a večer popíjet víno. Žádné pečení cukroví a úklid.

Termín:
11. – 15. 12. 2017
(ano, plánuju to s předstihem, ale protože dnes děcka usnula už v osm a tak mám na to psaní hromadu času a rovnou to hážu na web)
Místo konání: horský hotel Skiland, Ostružná (pro každou maminku separátní pokoj, možnost dětských postýlek). Navíc máme k dispozici tělocvičnu a dvě klubovny.
Doprava: vlastní (parkování hned u hotelu), do Ostružné je i dobré vlakové spojení
Stravování: zajištěna je polopenze. Bohatá snídaně formou švédských stolů, večeře s ohledem na malé strávníky (tedy nic smaženého a podobně).

Program: dle počasí, kondice a nálad v kolektivu. Každý den je v plánu výlet či procházka dle dětských a našich přepravních možností (kočárky, krosny atd..), dle chuti i stylová kavárna, odpoledne můžeme děti odložit v dětské herně a po večeři a uspávání se sesednout na večerní decinku vínka do klubovny (v dosahu chůviček).
Akce je ve všední dny, takže manželům doma chybět nebudete (v práci si zajdou na meníčko) a na víkend jste doma. Je ještě před hlavní lyžařskou sezónou, takže budeme mít všude klid. Nabízí se túra k horskému hotelu Paprsek (vyhlášené borůvkové knedlíky a velká dětská herna), do Brané na výborné kremrole (plus cesta vláčkem motoráčkem), návštěva Pradědova dětského muzea, stopování vojenských bunkrů, Lesní bar atd… Sníh v tuto dobu zaručit nemůžu, kopec silných zážitků ale rozhodně garantuji.

Cena: 1999 Kč na dospělou osobu, děti do 3 let zdarma (cena zahrnuje 4x nocleh v horském hotelu Skiland, polopenzi a společné aktivity).

Pokud máte zájem se přidat, pište mi na jakékoli komunikační kanály (mail, web, sms, facebook, messenger atd.).

Kapacita je omezená!

Připoj se k diskuzi Jeden komentář

  • VERONIKA napsal:

    Dobrý den mužů zatím předběžného rezerve musím ukázat doma dekuju moc večer popřípadě zítra bych napsala dekuju Veronika Bělská

Napsat komentář