Skip to main content
Recenze

Recenze na fotoknihu Saal Digital

Od 30.1.201811 března, 20192 komentářů

Ano, i já propadla masivní marketingové kampani německé firmy Saal Digital a požádala o kupón na slevu 900 Kč, výměnou za recenzi na fotoknihu. A ačkoli ji teď sepisuju zejména z povinnosti splnit závazek, zároveň přidávám i zkušenosti, které můžou pomoci při výběru dodavatele ostatním.

Přiznávám rovnou, že jsem neměla přílišná očekávání. Od doby, kdy jsem přepnula na digitální fotografii, se stále snažím si uchovávat vzpomínky i ve fyzické podobě. A tak už roky tvořím rodinnou ročenku – takové malé shrnutí toho, co jsme jako rodina zažili.

Vyzkoušela jsem různé společnosti a různé produkty. A rovnou napíšu, že zatím je pro mně opravdu Saal Digital naprostý top. Proč? Co se mi zrovna na této službě nejvíc líbí?
+ fotoknihu jsem nemusela tvořit on-line, stačila mi aplikace stažená do počítače (ideální na hory, kde wifi opravdu jede pomaleji než auta na D1)
+ vkusné, jednoduché a velmi variabilní šablony
+ velmi intuitivní nastavení čehokoli (úprava textu, nahrávání fotografií, editace a podobně)
+ neuvěřitelně kvalitní zpracování (zatím první fotokniha, která odolává prohlížení mých dětí)
+ poměr cena / objem / kvalita (ano, přiznávám, že nebýt kupónu na slevu, tak by to byl poměrně drahý špás a tohle plus by se změnilo v minus)
+ rychlost dodání (podle předchozích zkušeností s jiným dodavatelem jsem čekala, že fotokniha přijde tak za měsíc, pokud budu optimista. Proto mě dodání do 4 dní absolutně vyrazilo dech)
+ fotky, které jsou na dvoustránku, vyšly na výbornou (asi poprvé od té doby, co vyrábím fotoknihy)
Co lze vlastně Saal Digital vytknout?
– pokud bych neměla kupon na slevu, tak bude cena za fotoknihu opravdu horentní. Vyplatí se do ní investovat nejspíše jen v případě svatebního fotoalba, které chcete mít opravdu navěky a už drobnější částky v rámci komplexních svatebních výdajů neřešíte
– v samotné aplikaci na tvorbu fotoknihy může být např. pro moji maminu těch funkcí až příliš

 

Připoj se k diskuzi 2 komentářů

  • Radnoty napsal:

    Totálně nepřátelské a zmatečné prostředí tvorby fotoknihy, složité.

    • Beru to jako jiný názor a jiný úhel pohledu. Díky za něj. Já jsem od této recenze už objednala u Saal další tři fotoknihy a stále u mě převládá spokojenost. Vyhovuje mi i teď zejména i to, že projekty mám v programu stále uloženy, když dělám rodinné ročenky tak koukám na ty starší a mám tak pěkný mustr. Nicméně asi ať si každý udělám obrázek sám – je to jako se vším ostatním, sto lidí = sto chutí.

Napsat komentář