Pokud nějakou ferratovou oblast opravdu dobře znám, tak to je právě rakouská Solná komora. Ne náhodou sem na ferraty jezdí každý, kdo si zkusil ten báječný pocit pohybu ve vertikále – je tady opravdu z čeho vybírat. Některá léta jsem zde byla více než doma a protože je tady zajištěných cest několik desítek, program vždy uzpůsobuju na míru účastníkům a jejich fyzickým a někdy i psychickým možnostem. Vzdušné žebříky, lanové mosty, úzké jeskyně, kolmé stěny, výhledy na ledovce a na jezera – ačkoli jedeme „pouze“ na víkend, zážitky ve vás budou doznívat mnohonásobně déle. A budete se sem chtít vrátit.

Podrobnější informace o kurzu

Akce je vhodná: pro naprosté začátečníky, kteří nemají s pohybem po zajištěných cestách žádné zkušenosti i pro ty, kteří už si někdy ocelové lano osahali. Budu se věnovat nejenom technice lezení a používání vybavení, ale i veškerému know-how kolem. Od technických záležitostí po „softs skills“ jako je plánování túr nebo radám, kam dále vyrazit.
Začínáme v pátek. Můžete přijet buď během dne a stihneme tak kratší zajištěnou cestu na rozehřátí ještě před ubytováním. Pokud jste pracovně vytíženi, není problém dorazit až večer (dojezdový čas z Brna do Solné komory je 4 hodiny). O to více se potom nacvakáme karabin během soboty a neděle.
Zajištěné cesty vybírám až na místě podle několika faktorů: počasí, fyzické možnosti, zkušenosti.. Pokud už jste na ferratách v Solné komoře byli, můžeme lézt další, které ještě neznáte. Není problém zaslat přehled plánovaných zajištěných cest předem.
Ubytování můžu doporučit pod stanem i pod střechou, obojí v různých cenových relacích.
Kurz lze uspořádat pro skupinky od 3 osob v libovolném termínu dle vlastního výběru. Napište mi email nebo mě kontaktujte telefonicky.
Můžete taky mrknout na kalendář akcí, jestli vám vyhovuje nějaký z již vypsaných termínů, kdy je 100% jistota že se kurz uskuteční.

  • květen 2020
  • červen 2020
  • 18. – 19.9. 2020

Cena:

3 000 Kč / osoba / akce

zahrnuje

1

Vybavení

zapůjčení kompletního vybavení na zajištěné cesty
2

Instruktorku

služby instruktora zajištěných cest a mezinárodního horského průvodce s licencí UIMLA
3

Podporu

psychickou a morální podporu, když budete viset na drátě vysoko nad zemí a říkat si, do čeho jste se to pustili
4

Vzpomínky

fotodokumentaci z akce

Chcete to také zažít?

Přihlaste se pomocí tohoto rezervačního formuláře!


Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Akci pořádá Horská škola s.r.o.

 

Akci zorganizujeme v individuálním termínu dle vašeho přání.