Pokud nějakou ferratovou oblast opravdu dobře znám, tak to je právě rakouská Solná komora. Ne náhodou sem na ferraty jezdí každý, kdo si zkusil ten báječný pocit pohybu ve vertikále – je tady opravdu z čeho vybírat. Některá léta jsem zde byla více než doma a protože je tady zajištěných cest několik desítek, program vždy uzpůsobuju na míru účastníkům a jejich fyzickým a někdy i psychickým možnostem. Vzdušné žebříky, lanové mosty, úzké jeskyně, kolmé stěny, výhledy na ledovce a na jezera – ačkoli jedeme „pouze“ na víkend, zážitky ve vás budou doznívat mnohonásobně déle. A budete se sem chtít vrátit.

Podrobnější informace o kurzu

Akce je vhodná: pro naprosté začátečníky, kteří nemají s pohybem po zajištěných cestách žádné zkušenosti i pro ty, kteří už si někdy ocelové lano osahali. Budu se věnovat nejenom technice lezení a používání vybavení, ale i veškerému know-how kolem. Od technických záležitostí po „softs skills“ jako je plánování túr nebo radám, kam dále vyrazit.
Začínáme první den odpoledne/večer. Můžete přijet buď během dne a stihneme tak kratší zajištěnou cestu na rozehřátí ještě před ubytováním. Pokud jste pracovně vytíženi, není problém dorazit až pozdě večer (dojezdový čas z Brna do Solné komory je 4 hodiny). O to více se potom nacvakáme karabin během dalších dvou dní.
Zajištěné cesty vybírám až na místě podle několika faktorů: počasí, fyzické možnosti, zkušenosti.. Pokud už jste na ferratách v Solné komoře byli, můžeme lézt další, které ještě neznáte. Není problém zaslat přehled plánovaných zajištěných cest předem.
Ubytování můžu doporučit pod stanem i pod střechou, obojí v různých cenových relacích.
Kurz lze uspořádat pro skupinky od 4 osob v libovolném termínu dle vlastního výběru (ideálně v pracovní dny, víkendy na rok 2021 mám již téměř všechny obsazeny). Napište mi email nebo mě kontaktujte přes formulář či telefonicky.
Pevně dané termíny pro veřejnost, respektive vždy pro menší skupinku účastníků:

 

  • 11. – 13.6.2021
  • 27. – 29. 8. 2021

Cena:

3 700 Kč / osoba / akce

zahrnuje

1

Vybavení

zapůjčení kompletního vybavení na zajištěné cesty
2

Instruktorku

služby instruktora zajištěných cest a mezinárodního horského průvodce s licencí UIMLA
3

Podporu

psychickou a morální podporu, když budete viset na drátě vysoko nad zemí a říkat si, do čeho jste se to pustili
4

Vzpomínky

fotodokumentaci z akce

Chcete to také zažít?

Přihlaste se pomocí tohoto rezervačního formuláře!


    Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

    Akci pořádá Horská škola s.r.o.

     

    Akci zorganizujeme v individuálním termínu dle vašeho přání.