Pokud nějakou ferratovou oblast opravdu dobře znám, tak to je právě rakouská Solná komora. Ne náhodou sem na ferraty jezdí každý, kdo si zkusil ten báječný pocit pohybu ve vertikále – je tady opravdu z čeho vybírat. Některá léta jsem zde byla více než doma a protože je tady zajištěných cest několik desítek, program vždy uzpůsobuju na míru účastníkům a jejich fyzickým a někdy i psychickým možnostem. Vzdušné žebříky, lanové mosty, úzké jeskyně, kolmé stěny, výhledy na ledovce a na jezera – ačkoli jedeme „pouze“ na víkend, zážitky ve vás budou doznívat mnohonásobně déle. A budete se sem chtít vrátit.

Podrobnější informace o kurzu

Akce je vhodná: pro naprosté začátečníky, kteří nemají s pohybem po zajištěných cestách žádné zkušenosti i pro ty, kteří už si někdy ocelové lano osahali. Budu se věnovat nejenom technice lezení a používání vybavení, ale i veškerému know-how kolem. Od technických záležitostí po „softs skills“ jako je plánování túr nebo radám, kam dále vyrazit.
Začínáme první den odpoledne/večer. Můžete přijet buď během dne a stihneme tak kratší zajištěnou cestu na rozehřátí ještě před ubytováním. Pokud jste pracovně vytíženi, není problém dorazit až pozdě večer (dojezdový čas z Brna do Solné komory je 4 hodiny). O to více se potom nacvakáme karabin během dalších dvou dní.
Zajištěné cesty vybírám až na místě podle několika faktorů: počasí, fyzické možnosti, zkušenosti.. Pokud už jste na ferratách v Solné komoře byli, můžeme lézt další, které ještě neznáte. Není problém zaslat přehled plánovaných zajištěných cest předem.
Ubytování můžu doporučit pod stanem i pod střechou, obojí v různých cenových relacích.
Kurz lze uspořádat pro skupinky od 4 osob v libovolném termínu dle vlastního výběru. Napište mi email nebo mě kontaktujte telefonicky.
Krom tohoto pevně daného termínu si lze objednat pro skupiny od 4 osob akci na zakázku v termínu, který vám nejvíce vyhovuje:

  • 11. – 13.6.2021

Cena:

3 700 Kč / osoba / akce

zahrnuje

1

Vybavení

zapůjčení kompletního vybavení na zajištěné cesty
2

Instruktorku

služby instruktora zajištěných cest a mezinárodního horského průvodce s licencí UIMLA
3

Podporu

psychickou a morální podporu, když budete viset na drátě vysoko nad zemí a říkat si, do čeho jste se to pustili
4

Vzpomínky

fotodokumentaci z akce

Chcete to také zažít?

Přihlaste se pomocí tohoto rezervačního formuláře!


Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Akci pořádá Horská škola s.r.o.

 

Akci zorganizujeme v individuálním termínu dle vašeho přání.