Akce pro ty, kteří už mají nějakou tu ferratku za sebou. A taky pro holky, kterým jsem to v létě 2022 slíbila (mrk :)... ale samozřejmě bereme i chlapy. Náročnější hřebenová ferrata, plavba lodičkou, spaní na horských chatách.. to je jen výcuc z plánovaných zážitků. Pokud si nejste jisti svou fyzičkou nebo technickou obtížností, raději mi napište, jsem takový pan Lorenz.

Termín: 23. – 27.8.2023

Akce je vhodná pro ty, kteří už se mnou na ferratách byli a ví, že zvládnou sem tam úsek obtížnosti D. Nechci vás fyzicky zničit, to se nebojte! Ale nechci taky nalákat na jednoduchost, ve které je krása. Trochu se na tady ferratách zapotíte, ale bude to stát za to.
Sraz dávám ve středu v poledne. Ještě ve středu si dáme první ferratku, přespíme pod střechou.  Ve čtvrtek se vrhneme k Watzmannhausu a v pátek vyrazíme na vyhlášenou „Watzmann überschreitung Klettersteig“.
Sobota pokračujeme v přechodu, v neděli se do výchozího bodu celé akce vrátíme lodičkou po Königsee. Doma budete večer.
Ubytování na akci je celou dobu pod střechou (kde se i vaří), není nutný spacák ani stan, veškeré další vybavení si ale nesete s sebou v batohu. CCa 8 kilo včetně vody po celou dobu. Potřebujete i ferratovou výbavu, bez problémů zajistím.
Akci lze uspořádat pro skupinky od 4 osob v libovolném termínu dle vlastního výběru (ideálně v pracovní dny, víkendy na rok 2023 mám všechny obsazeny). Napište mi email nebo mě kontaktujte přes formulář či telefonicky.
Pevně daný termín pro veřejnost, respektive vždy pro menší skupinku účastníků:

 

  • 23. – 28.8.2023

Cena:

6 200 Kč / osoba / akce

zahrnuje

1

Vybavení

zapůjčení kompletního vybavení na zajištěné cesty
2

Instruktorku

služby instruktora zajištěných cest a mezinárodního horského průvodce s licencí UIMLA
3

Podporu

psychickou a morální podporu, když budete viset na drátě vysoko nad zemí a říkat si, do čeho jste se to pustili
4

Vzpomínky

fotodokumentaci z akce

Chcete to také zažít?

Přihlaste se pomocí tohoto rezervačního formuláře!


    Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

    Stejnou nebo podobnou akci zorganizuju v individuálním termínu dle vašeho přání. Stejně tak nabízím sestavení programu na míru (bez toho, abych jela s vámi), včetně rezervace chat atd..