Na textu se pracuje.. zatím je níže termín a kdo jste byli v minulých letech, tak víte, jak to se mnou chodí. Pokud máte předem vytipovanou lokalitu nebo zbožné přání, přizpůsobím se! Jedeme rozhodně do rakouských Alp, v rozumné dojezdové vzdálenosti. Budu se těšit na mladé "staré známé" i nové tváře.

21.8.- 25. 8. 2024

TEXT JE LOŇSKY… ÚPRAVA PROBĚHNE DO KONCE ROKU 2023!!

Akce je vhodná: pro kohokoli, kdo by se rád vydal do hor. Počítám s tím, že denní převýšení cca 800 metrů vám nedělá větší těžkosti (celkově za 5 dní nastoupíme 2700 výškových metrů, nachodíme 33 km), zvládnete na zádech nést batoh a v něm vodu, svačinu a pár kousků oblečení. A máte rádi dobrou společnost, krásné výhledy nebo pikniky v přírodě.

Začínáme první den lehce po poledni. Auta necháme na neplaceném parkovišti a místní dopravou se přesuneme na začátek treku. K první chatě lze vyjet lanovkou nebo si rovnou lesem vyšlápnout první kopec. Pátý den treku k autům zase jinou lanovkou sjezem. Zbytek dní se přesunujeme od jedné horské chaty k druhé a to za každého počasí. Přes den se stravujete z vlastních zásob, ráno a večer doporučuji řešit stravování na chatách, polopenze jsou bohaté a hlady trpět rozhodně nebudete.
Co se vám bude líbit? Jezero Gosau, ledovce pod Dachsteinem, rakouské Dolomity = věže Gosaukammu, vápencové hory obecně, vyhlídka Five Fingers, závěrečný sjezd do údolí lanovkou (šetříme kolena), možnost navštívit po akci Hallstatt (UNESCO), pohodoví účastníci, hory, odpolední kávička a štrůdlíček na chatě.
Putujeme v smíšené skupince, individuální turisté, manželské páry, mladší i starší ročníky. Program akce ráda doplním svým know-how o bezpečném pohybu v horách, teorii orientace a navigace, historkami z mé bohaté zájezdové praxe. Prostě chci, ať je to pro vás zasloužená dovolená, kdy vše řeším já a vy odpočíváte. Aktivně 🙂
Po zkušenostech z minulého roku bych ještě ráda upozornila, že ne všude v horách je signál a wifi. Pokud potřebujete být denně ve spojení (z pracovních důvodů, z rodinných důvodů), zvažte svou účast.
Tento přechod je jednou ze tří letních neferratových akcí pro dospělé v mé nabídce. Pokud si nejste jisti, jestli jej zvládnete, ozvěte se mi přes formulář či telefonicky.Probereme to a poradím. Podobné typy akcí můžu připravit i na míru, buď jako itinerář nebo jako kompletní akci na klíč.

Nevyhovuje vám termín? Mrkněte na holčičí Kinderdetox v Dolomitech nebo delší a náročnější Tour du Mont Blanc.

Cena:

6 500 Kč / osoba / akce

zahrnuje

1

Horský průvodce s licencí UIMLA

služby certifikovaného horského průvodce s mezinárodní licencí (mně 🙂
2

Podporu

psychickou a morální podporu, když vám při výstupu do sedel budou nohy vypovídat službu
3

Vzpomínky

fotodokumentaci z akce

V ceně není zahrnuto:

1

Noclehy na chatách

přenocování včetně polopenze (vřele doporučuji) vychází na cca 270 eur, pokud jste členy Alpenvereinu, bude cena nižší
2

Doprava

na akci se dopravujete po vlastní ose, ráda ale domluvím spolujízdu, ať jsme šetrní k přírodě, nevylučuji použití místní dopravy a lanovek

Chcete se přidat?

Přihlaste se pomocí tohoto rezervačního formuláře!


    Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

    Pokud jste větší skupinka, můžete si se mnou domluvit jakoukoli akci na horách v termínu na přání. Cca 50 % mojí pracovní náplně jsou právě tyto individuální treky, pro uzavřené kolektivy.