Načasování dárkových poukazů bývá nejčastěji vánoční, ale rozhodně tomu tak být nemusí. Stíháte je objednat doslova za pět minut dvanáct (odešlu mailem, vytisknete si sami). K narozeninám, k svátku, odměna na konec školního roku (starším dětem nebo učitelkám), odměna maminkám za starost o děti (pošlete je na Kinderdetox nebo aspoň na akce kde potkají další maminy), často jako odměna pro zaměstnance, nebo taky jen tak, komukoli pro radost.

Jak na to:

Nemusíte nic vybírat, čekat na dopravce, natož pak ve frontě v obchodech. Darovat „zážitek“ dnes frčí. Děkuju všem, kteří už si o ně psali a motivovali mě tak opravdu se k nim dokopat. Odteď už je mám stále v nabídce. Můžete darovat kurz nebo libovolnou částku. I s textem dle vlastního výběru.
Oblíbené průvodcovské heslo zní: “zážitky nemusejí být pozitivní, stačí když jsou dostatečně silné” Ale já bych byla přesto ráda, aby se mnou opravdu ryze pozitivní byly!
Dárkové poukazy mají neomezenou platnost. Samozřejmě budu ráda, když si je vyberete v rozumném časovém horizontu, na druhou stranu chápu jak v dnešní době vše umí zamíchat kartami. Pokud by se obdarovaný neztotožnil s vašim výběrem, lze vyměnit za jinou akci v nabídce.

Podmínky dárkových poukazů:

1

Vystavení poukazu je zdarma

neplatíte za jeho namalování, poukazy nemám unifikované ale dělám je vždy na míru
2

Platnost poukazu

pokud se obdarovaný neztotožnil s vašim výběrem, lze jej přesunout na jinou akci. Částku za uhrazené poukazy nevracím.
3

Indivinduální domluva

pokud si nejste jisti, jakým druhem poukazu byste udělali radost, není problém mi napsat a konzultovat typ nebo obtížnost akce. Chceme přeci, aby měl obdarovaný radost, ne děs a hrůzu v očích!

Chcete vystavit dárkový poukaz?

Shrňte mi stručně požadavky do formuláře, ozvu se a doladíme detaily!


    Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.