Solná komora. Solnohradsko. Jestli nějakou oblast v Rakousku znám lépe než české hory, tak je to právě masiv Dachsteinu a celé okolí Hallstattu. Čili bylo jen otázku času, kdy sem vyvenčím i děti. A vám nabízím možnost se k nám připojit. Nejedná se o  klasický zájezd – dojedete si po vlastní ose kdykoli potřebujete, spíme v kempu, vaříte si sami a v podstatě jde jen o to, že ve více matkách se ty děcka lépe utahají.

Termín:

24. – 28. 6. 2019

(lze prodloužit až do neděle, taky s dětmi zůstáváme…). Případně vezměte manžela a o víkendu ho pošlete se mnou na tento kurz)

Místo konání

Rakousko, Solná komora, kemp v Hallstatu. Pro děti bude spaní pod stanem dobrodružství, my si zase aspoň vychutnáme studené kafe na březích jezera, zatímco bude omladina skotačit na dětském hřišti. Akční radius túr bude samozřejmě mnohem širší než Hallstatt, jezero a zpátky do kempu 🙂 ale vše tak nějak rozumně, ať nestrávíme denně 2 hodiny přejezdem z bodu A do bodu B a zpět.

Doprava

vlastní. Z Brna jezdím do Hallstattu za 4 hodiny (což je v podstatě na dojezdovou vzdálenost blíž než Krkonoše).

Stravování

Ano, tohle bude opravdu lehce spartanské. Prostě outdoorové vaření. V kempu je jedna, velmi prostě zařízená kuchyň, takže dle složení skupiny si můžeme udělat hromadnou večeři (těstoviny, brambory, rizoto), přes den budeme piknikovat v přírode. Kde je vůle, tam je i cesta!

S malými dětmi do prvních velehor

Program

Program akce není vůbec pevně daný. Vše naplánujeme dle aktuální situace, počtu kočárků a chodících dětí. Co stojí za to vidět: Gosausee (pěkná procházka kolem jezera – a zatímco si matky pojíjejí luxusní Eiskaféé, děti se čabrají ve vodních hrátkách), Hallstattské jezero (případný výlet lodičkou), solné doly (s klouzačkami a vláčkem), horské louky na Bad Goisernem. Možností je tady fůra, včetně těch pro špatné počasí.

Cena

  • 1 500 Kč dospělá osoba

(v podstatě platba za mé průvodcovské a organizátorské služby, sami si hradíte dopravu, ubytování i stravu. Možná využijeme i služeb některých lanovek, ale to bude záležet opravdu na situaci a náladách nejen v dětském kolektivu).

Chcete se přidat?

Vyplňte mi tento rezervačního formulář!


Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.