Vyslyšela jsem přání mnohých z vás, kteří chcete do hor. Bez ferrat a ledovců, se spaním na chatách, přechod z bodu A do bodu B. Pohodová akce. Krásná turistika, s komfortním zázemím, bez těžkých batohů. Prostě opravdu pro každého!! Navíc ve velmi rozumné dojezdové vzdálenosti z ČR. Během 5 dní poznáte podstatnou část hlavního hřebene Nízkých Taur, včetně výstupu na jejich nejvyšší bod, Hochgolling (2 862 m).

18. – 22. 8. 2021

Akce je vhodná: pro kohokoli, kdo by se rád vydal do hor. Počítám s tím, že denní převýšení cca 800 metrů vám nedělá větší těžkosti, zvládnete na zádech nést batoh a v něm vodu, svačinu a pár kousků oblečení. A máte rádi dobrou společnost, krásné výhledy nebo piknik u horského jezera.
Začínáme první den cca v poledne. Podle rozložení skupiny vyřešíme dopravu na místo a případné parkování aut, abychom se k nim po pěti dnech pohodlně vrátili.Každý den se přesuneme pak z jedné horské chaty na další (a to za každého počasí), některé etapy lze případně zkrátit, jinde si naopak celodenní program ještě prodloužit.
Co se vám bude líbit? Výstup na nejvyšší vrchol Nízkých Taur, Hochgolling (2 862 m), výhledy na masiv Dachsteinu s impozantní jižní stěnou, kouzlo večerů na horských chatách a mentální odpočinek v horských údolích.
Putujeme v menší skupince účastníků (nebo možná jen účastnic), žádná masová akce! Program akce ráda doplním svým know-how o bezpečném pohybu v horách, teorii orientace a navigace, historkami z mé bohaté zájezdové praxe. Prostě chci, ať je to pro vás zasloužená dovolená, kdy vše řeším já a vy odpočíváte. Aktivně 🙂
Tento přechod je jednou z mála neferratových akcí v mé nabídce. Pokud si nejste jisti, jestli jej zvládnete, kontaktujte přes formulář či telefonicky.Probereme to a poradím. Podobné typy akcí můžu připravit i na míru, buď jako itinerář nebo jako kompletní akci na klíč.

Cena:

5 500 Kč / osoba / akce

zahrnuje

1

Horský průvodce s licencí UIMLA

služby certifikovaného horského průvodce s mezinárodní licencí (mně 🙂
2

Podporu

psychickou a morální podporu, když vám při výstupu do sedel budou nohy vypovídat službu
3

Vzpomínky

fotodokumentaci z akce

V ceně není zahrnuto:

1

Noclehy na chatách

přenocování včetně polopenze (vřele doporučuji) vychází na cca 170 eur, pokud jste členy Alpenvereinu, bude cena nižší
2

Doprava

na akci se dopravujete po vlastní ose, ráda ale domluvím spolujízdu, ať jsme šetrní k přírodě

Chcete se přidat?

Přihlaste se pomocí tohoto rezervačního formuláře!


    Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

    Akci pořádá Horská škola s.r.o.

    Akce tohoto typu lze zorganizovat v libovolném termínu i na přání.