Jarní akce, navazující na veleúspěšný předvánoční výlet s dětmi do Jeseníků. V hledáčku jsou už téměř na kraji léta Krkonoše, se zázemím dalšího příjemného rodinného hotelu, kde si maminky odpočinou a děti se celodenním pobíháním venku unaví (aspoň doufejme). Vítány jsou všechny mé kamarádky/maminky, ale rovněž tatínkové a všechny prima ženské z ulice, které nechtějí trávit červnový týden jen ve městě na dětském hřišti.

Pokud máte zájem se přidat, pište mi na jakékoli komunikační kanály (mail, web, sms, facebook, messenger atd.).

Kapacita je omezená!

Termín:

21. – 25. 6. 2020
(po ověření kapacity hotelu lze prodloužit za příplatek na celý víkend)

Místo konání

Krkonoše, horský hotel Javor, který se pyšní certifikátem “baby-friendly hotel” (takže se můžete těšit na dětské hřiště, dětský koutek v restauraci, bazén, bezpečnou polohu daleko od silnice, kuchyni vhodnou pro děti a mnohem více malých příjemností, které maminkám usnadňují každodenní péči o mrňata).

Doprava

vlastní (parkování hned u hotelu). Hotel se nachází na samotě, dopravní spojení veřejnou dopravou lze nazvat velmi sporadickým, je tedy nutné dojet vlastním vozidlem.

Stravování

zajištěna je polopenze. Bohatá snídaně formou švédských stolů, večeře s ohledem na malé strávníky.

Udělejte si s dětmi výlet do našich krásných hor.

Program

dle počasí, kondice a nálad v kolektivu. Každý den je v plánu výlet či procházka dle dětských a našich přepravních možností (kočárky, krosny atd..), odpoledne můžeme děti odložit v dětské herně a po večeři a uspávání se sesednout na večerní decinku vínka v dosahu chůviček.

Akce je ve všední dny, takže manželům doma chybět nebudete (v práci si zajdou na meníčko) a na víkend jste doma. Je plánována před hlavní letní sezónou, takže budeme mít všude klid. V okolí hotelu je naučná pohádková stezka, Sněžka je vzdálena 7 km (výzva pro odvážné nosící maminky), okruh na Kraví horu a podobně. Vše uzpůsobíme počasí, složení skupiny a náladám v kolektivu.

Cena

  • 3 250 Kč dospělá osoba
  • 2 100 Kč děti 3-11 let
  • zdarma děti do 3 let

(cena zahrnuje 4x nocleh v horském hotelu Javor, polopenzi, moje know-how, pochopení pro strasti a útrapy na rodičovské a společné aktivity).

Přečtěte si na blogu

Krkonoše s dětmi

(fotoreport a tipy na výlety z roku 2019)

Krkonoše s dětmi

(aneb jak bylo + tipy na túry z roku 2018)

Fotogalerie

Chcete to také zažít?

Přihlaste se pomocí tohoto rezervačního formuláře!


Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Akci pořádá Horská škola s.r.o.