Doplňkový program k akci "Ferraty Lago di Garda". Můžete poslat polovinu rodičovského páru se mnou na skály a věnovat se svým ratolestem. Na Gardě už jsme s dětma byli a tak víme, jak je to boží destinace právě pro potomky. Dětská hřiště, skvělá zmrzlina, pár dní mimo školu, výlety, lanovky, lodička... beru i vlastní děti, jen teda na výlety nebudu chodit osobně já, ale posílám tatínka. Taková "ydykseb"...

Termín: 8.5. – 12.5. 2024

Středa je věnována přesunu do Itálie. Cesta není úplně nejkratší, takže pokud máte prostor, klidně si ji rozdělte na 2 přejezdové úseky, nebo si pořiďte řadu audiopohádek a kila křupek.
Čtvrtek, pátek a sobotu budeme podnikat zhruba půldenní výlety v okolí jezera. Respektive, s dětmi se to spíše promění v celodenní záležitost, ale to nevadí – počítá se s prostorem pro hru, pikniky v přírodě, čachtáním v jezeře nebo pozorováním želviček v Arcu. Jeden z těchto dní poplujeme lodí do Malcesine a vyjedeme na Monte Baldo, jeden si projdeme staré vojenské stezky a prolezeme i bunkry. Taky vyrazíme k jezerům, abychom se okoupali a povezeme i paddle board.
Ubytování můžu doporučit pod stanem i pod střechou, obojí v různých cenových relacích (většinou se vejdeme s cenou do částky 750 Kč na osobu a noc).
Nejedná se o zájezd s cestovkou, kde se musíme držet napsaného programu. Vše se odvíjí od nálad dětí a v kolektivu. I v Rivě se dá strávit prima den, koupáním v Gardě, prolezáním místních špičkových hřišť, kdo chce vzít kola, tak jsou tady i parádní cyklostezky (my kola nebereme, už nebude kapacita).
  • Tato akce je jednou z několika pro rodiny s dětmi v mé nabídce. My vyrážíme na 100 %, je tedy jedno, jestli se připojí jen jedna rodinka nebo rodin 5, s realizací můžete rozhodně počítat.
  • Bohužel nemám časovou kapacitu uspořádat v roce 2024 v jiném termínu.

Cena:

5 000 Kč / rodina / akce

zahrnuje

1

Vybavení

zapůjčení kompletního vybavení na zajištěné cesty
2

Instruktorku

služby instruktora zajištěných cest a mezinárodního horského průvodce s licencí UIMLA
3

Podporu

psychickou a morální podporu, když budete viset na drátě vysoko nad zemí a říkat si, do čeho jste se to pustili
4

Vzpomínky

fotodokumentaci z akce

Chcete to také zažít?

Přihlaste se pomocí tohoto rezervačního formuláře!


    Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

    Akci můžu zorganizovat v individuálním termínu pro skupinku dle vašeho přání. Vhodné termíny vzhledem k počasí a teplotám: duben, květen, září a říjen.