Ferratový kurz, který holkám (apriori maminkám) hned tak někdo nenabídne. Sama mám 2 malé děti a vím, jak jsem toužila po tom "trochu vypadnout". Jít si zalézt, někam do přírody.. ale co s dětmi? Vezměte je s sebou. Nabízím speciální kurz pohybu po zajištěných cestách určený výhradně maminkám. Proč? Protože probíhá v pracovní dny a pro malé děti je zajištěno hlídání, potažmo program. Kurz probíhá v Moravském krasu, v přírodním areálu Velká dohoda. Ačkoli my se budeme pohybovat ve ferratovém parku, není problém kdykoli odskočit k dětem, mít je na očích, udělat si piknik a spojit případně kurz i s kratším výletem.

Podrobnější informace o kurzu

Kurz vychází vstříc všem maminkám, které by si rády zkusily zpestřit mateřskou dovolenou. Naučím vás základy pohybu po zajištěných cestách, tj. vybavení (s čím se na ferratě leze), tipy a triky pro efektivní pohyb a samozřejmě si několik zajištěných cest i přelezeme. Kurz probíhá v kolmých stěnách vápencového areálu Velká dohoda v pracovní dny v dopoledních hodinách (abyste případně stihly vyzvednout starší dítka ze školky). Pokud nespěcháte domů, můžete zde strávit celý den i dalšími atrakcemi (dětský lanový park, jeskyně, houpačky…).
S sebou můžete vzít i malé děti. V ceně kurzu je pro ně zajištěno hlídání s dětským animačním programem, a to přímo v samotném areálu. Budete je tak mít případně na očích, nebo ony vás. Ferraty nejsou extrémně dlouhé, lze tedy k dětem i odbíhat a na skálu se vracet. Ošaháte si „o čem ta via-ferrata vlastně je“ a můžete pak plánovat delší výlety do Alp.
Tento kurz je určen speciálně pro maminky s dětmi a probíhá v pracovní dny. Pokud nemáte děti (ale ty cizí vám nevadí), lze se rovněž přidat. Nebo zvažte absolvování klasického ferratového kurzu na Moravě o víkendu.  (lze absolvovat po domluvě v libovolném termínu cca od května do konce září, v minimálním počtu 3 osob, a to ve všední dny i o víkendu. Pokud si nejste jistí, jak malé /velké děti už s sebou brát, napište mi. Zkonzultujeme možnosti hlídání a domluvíme se.

Kdy se lze zúčastnit?

  • 11.května 2022
  • 18. května 2022
  • 25. května 2022
Kapacita kurzu je omezená. Pokud jste skupinka 3 a více maminek, napište mi a domluvíme individuální termín „na míru“.

Cena:

2 300 Kč / osoba / kurz

zahrnuje

1

Vybavení

zapůjčení kompletního vybavení na zajištěné cesty
2

Instruktorku + hlídání dětí

služby instruktora zajištěných cest a mezinárodního horského průvodce s licencí UIMLA
a druhou animátorku pro zajištěný program a hlídání dětí
3

Podporu

psychickou a morální podporu, když budete viset na drátě vysoko nad zemí a říkat si, do čeho jste se to pustili
4

Vzpomínky

fotodokumentaci z akce

V ceně není zahrnuto:

1

Doprava na akci

doprava je po vlastí ose, po předchozí domluvě můžu nabídnout spolujízdu z Brna
2

Stravování

jídlo pro sebe i děti si vezměte prosím vlastní
3

Vstupné do areálu Velká dohoda

do ferratového parku se platí vstupné 200 Kč (v hotovosti)

Chcete se přidat?

Napište mi prosím den, o který máte máte zájem, ozvu se!


    Abych byla v souladu s GPDR cela korektní, tak avizuji, že vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.