Pro všechny mé kamarádky/maminky, ale klidně i pro další prima ženské z ulice je naplánována již prudce tradiční akce „Do Jesu bez stresu“. Plán byl původně takový – vypadnout v předvánočním shonu z města, utahat děcka a večer popíjet víno. Žádné pečení cukroví a úklid. Kapacita je omezená, kdo se chcete přidat, napište mi!
Na termín vychází i Mikuláš!! V minulosti jsem byla schopna zařídit pro všechny a mělo to velké kouzlo!

Termín:

5. 12.- 9.12. 2022

Místo konání a ubytování

horský hotel Skiland, Ostružná (pro každou maminku separátní pokoj, možnost dětských postýlek). Navíc máme k dispozici tělocvičnu a klubovnu (malou dětskou hernu).

Doprava

vlastní (parkování hned u hotelu), do Ostružné je i výborné vlakové spojení a zastávka je v dosažitelné vzdálenosti pěší chůze i pro děti starší 18 měsíců

Stravování

zajištěna je polopenze. Bohatá snídaně formou švédských stolů, večeře s ohledem na malé strávníky (tedy nic smaženého a podobně).

Seberte děti, nechte manžely doma a pojeďte na hory!

Program

Dle počasí, kondice a nálad v kolektivu. Každý den je v plánu výlet či procházka dle dětských a našich přepravních možností (kočárky, krosny atd..), dle chuti i stylová kavárna, odpoledne můžeme děti odložit v dětské herně a po večeři a uspávání se sesednout na večerní decinku vínka do klubovny (v dosahu chůviček).
Akce je ve všední dny, takže manželům doma chybět nebudete (v práci si zajdou na meníčko) a na víkend jste doma. Je ještě před hlavní lyžařskou sezónou, takže budeme mít všude klid. Nabízí se túra k do Brané na výborné kremrole (plus cesta vláčkem motoráčkem), pohádková stezka v lázních Jeseník (nebo taky Lego herna a Vinckova kavárna), návštěva Pradědova dětského muzea, stopování vojenských bunkrů, Lesní bar atd… Sníh v tuto dobu zaručit nemůžu, kopec silných zážitků ale rozhodně garantuji.

Cena

  • 3 799 Kč na dospělou osobu
  • 2 739 Kč za děti starší 3 let
  • děti do 3 let zdarma

(cena zahrnuje 4x nocleh v horském hotelu Skiland, polopenzi a společné aktivity).

Chcete to také zažít?

Přihlaste se pomocí tohoto rezervačního formuláře!


    Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

    Akci pořádá Horská škola s.r.o.