Nejen pro holky, co už byly v Jeseníkách, Krkonoších, Rakousku nebo i Dolomitech s dětmi. Pro letošek opět rozšiřuju seznam míst, která ještě můžeme v bandě maminek s dětmi a kočárky poplenit. A vaše přání hovoří jasně – pojeďme do Beskyd! Čili po loňské premiéře druhý ročník osvědčené akce, kde vyzkoušíme, jak moc jsou moje milované Beskydy v září “baby-friendly”.

Kapacita je omezená!

Termín:

7. – 11. 9. 2020

Místo konání

horská obec Čeladná, v místní části Horní Čeladná. Chata Dukla v klidném prostředí, obklopená lesem. Chata leží na úpatí vrcholu Malý Smrček. Jak je zvykem z dalších akcí: pro každou maminku separátní pokoj.

Doprava

vlastní (parkování hned u chaty). V Čeladné je sice vlaková zastávka, ale spíše bych doporučila dojet vlastním vozidlem (vzhledem k dalším výletům v průběhu akce).

Stravování

přímo na chatě je zajištěna polopenze (a vaří tam opravdu skvěle!!!), přes den vymyslíme stravu podle aktivit a výletů (svačiny nebo teplé jídlo v restauraci).

Seberte děti, nechte manžely doma a pojeďte na hory!

Program

Dle počasí, kondice a nálad v kolektivu. Každý den je v plánu výlet či procházka dle dětských a našich přepravních možností (kočárky, krosny atd..). A taky dle počasí. V blízkosti chaty je dančí obora, dá se naplánovat výstup na Lysou horu, výlet na Radhošť a Pustevny nebo i do skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm. Odpoledne můžeme děti ještě nechat vybít energii na dětském hřišti hned u chaty a po večeři a uspávání se sesednout na večerní decinku vínka do klubovny (v dosahu chůviček).
Vloni se nám osvědčila kombinace těchto navštívených míst: Horečky (Frenštát pod Radhoštěm, skokanské můstky, restaurace Rekovice, obora v Bílé se sérií dětských hřišť a výšlap na Gruň.
Akce je ve všední dny, takže manželům doma chybět nebudete (v práci si zajdou na meníčko) a na víkend jste doma. Je v první polovině září, tedy odpadne už hlavní letní sezóna, jen větší děti bude potřeba omluvit ze školky (moje děti budou tou dobou ve věku 4 a 6 let). Na výlety ale bude ještě příjemné počasí tak, abychom mohly trávit celé dny venku. Borůvky v tuto dobu zaručit nemůžu – ale uvidíme. Zatím vždy byly!!

Cena

  • 2999 Kč na dospělou osobu
  • 1999 Kč za děti starší 4 let
  • děti do 4 let zdarma (bez nároku na lůžko a stravu)

(cena zahrnuje 4x nocleh na horské chatě Dukla, polopenzi a společné aktivity).

Chcete to také zažít?

Přihlaste se pomocí tohoto rezervačního formuláře!


Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Akci pořádá Horská škola s.r.o.