Do Jesu bez stresu

Seberte děti, nechte manžely doma a pojeďte na hory. Pro všechny mé kamarádky/maminky, ale klidně i pro další prima ženské z ulice jsem letos opět naplánovala tradiční akci "Do Jesu bez stresu". Plán je takový - vypadnout v předvánočním shonu z města, utahat děcka a večer popíjet víno. Žádné pečení cukroví a úklid.

Pokud máte zájem se přidat, pište mi na jakékoli komunikační kanály (mail, web, sms, facebook, messenger atd.).

Kapacita je omezená!

 • Termín:
  26. - 30. 11. 2018
 • Místo konání
  horský hotel Skiland, Ostružná (pro každou maminku separátní pokoj, možnost dětských postýlek). Navíc máme k dispozici tělocvičnu a dvě klubovny.
 • Doprava
  vlastní (parkování hned u hotelu), do Ostružné je i výborné vlakové spojení a zastávka je v dosažitelné vzdálenosti pěší chůze i pro děti starší 18 měsíců
 • Stravování
  zajištěna je polopenze. Bohatá snídaně formou švédských stolů, večeře s ohledem na malé strávníky (tedy nic smaženého a podobně).

Program: dle počasí, kondice a nálad v kolektivu. Každý den je v plánu výlet či procházka dle dětských a našich přepravních možností (kočárky, krosny atd..), dle chuti i stylová kavárna, odpoledne můžeme děti odložit v dětské herně a po večeři a uspávání se sesednout na večerní decinku vínka do klubovny (v dosahu chůviček).
Akce je ve všední dny, takže manželům doma chybět nebudete (v práci si zajdou na meníčko) a na víkend jste doma. Je ještě před hlavní lyžařskou sezónou, takže budeme mít všude klid. Nabízí se túra k horskému hotelu Paprsek (vyhlášené borůvkové knedlíky a velká dětská herna), do Brané na výborné kremrole (plus cesta vláčkem motoráčkem), návštěva Pradědova dětského muzea, stopování vojenských bunkrů, Lesní bar atd... Sníh v tuto dobu zaručit nemůžu, kopec silných zážitků ale rozhodně garantuji.

Cena: 2599 Kč na dospělou osobu, děti do 3 let zdarma (cena zahrnuje 4x nocleh v horském hotelu Skiland, polopenzi a společné aktivity).

Chci se s dětmi přidat

Chcete se přidat? Vyplňte a odešlete prosím krátký dotazník 

Potřebujete pomoc?

Napište mi na maruska@devcezhor.cz nebo volejte na 776 221 749.

Ráda zodpovím všechny otázky