Ferraty Solné komory

Pokud nějakou ferratovou oblast opravdu dobře znám, tak to je právě rakouská Solná komora. Ne náhodou sem na ferraty jezdí každý, kdo si zkusil ten báječný pocit pohybu ve vertikále – je tady opravdu z čeho vybírat. Některá léta jsem zde byla více než doma a protože je tady zajištěných cest několik desítek, program vždy uzpůsobuju na míru účastníkům a jejich fyzickým a někdy i psychickým možnostem. Vzdušné žebříky, lanové mosty, úzké jeskyně, kolmé stěny, výhledy na ledovce a na jezera – ačkoli jedeme „pouze“ na víkend, zážitky ve vás budou doznívat mnohonásobně déle. A budete se sem chtít vrátit.

Termín: 7.6. - 9.6. 2018

Podrobnější info (aneb přečtěte si ať víte do čeho jdete)

  • Akce je vhodná: pro naprosté začátečníky, kteří nemají s pohybem po zajištěných cestách žádné zkušenosti i pro ty, kteří už si někdy ocelové lano osahali. Budu se věnovat nejenom technice lezení a používání vybavení, ale i veškerému know-how kolem. Od technických záležitostí po „softs skills“ jako je plánování túr nebo radám, kam dále vyrazit.
  • Začínáme v pátek. Můžete přijet buď během dne a stihneme tak kratší zajištěnou cestu na rozehřátí ještě před ubytováním. Pokud jste pracovně vytíženi, není problém dorazit až večer (dojezdový čas z Brna do Solné komory je 4 hodiny). O to více se potom nacvakáme karabin během soboty a neděle.
  • Zajištěné cesty vybírám až na místě podle několika faktorů: počasí, fyzické možnosti, zkušenosti.. Pokud už jste na ferratách v Solné komoře byli, můžeme lézt další, které ještě neznáte. Není problém zaslat přehled plánovaných zajištěných cest předem.
  • Ubytování můžu doporučit pod stanem i pod střechou, obojí v různých cenových relacích.

Cena: 3 000 Kč / osobu / akci

Cena zahrnuje:

  • zapůjčení kompletního vybavení na zajištěné cesty
  • služby instruktora zajištěných cest a mezinárodního horského průvodce s licencí UIMLA
  • psychickou a morální podporu, když budete viset na drátě vysoko nad zemí a říkat si, do čeho jste se to pustili
  • fotodokumentaci z akce

 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.